Mijn gegevens
Email:

Wachtwoord:

Automatisch Inloggen

WEDSTRIJDEN
Donderdag 17 Oktober 2019
Victoria Boys, vv Mannen SenStd 1e,2e,3e,4e Nederland - Uit 113
TOGB, vv Mannen JO13 HK,D2,D3 Zuid-Holland 30km Uit 75

Zaterdag 19 Oktober 2019
Zuidvogels, hsv De Mannen SenStd HK,1e Drenthe - Thuis 102
Zwervers, cvv Mannen SenStd HK,1e Zuid-Holland - Thuis 110
Schoonhoven, vv Mannen SenRes 2e,3e Zuid-Holland - Thuis 82
Almere, FC Vrouwen VR 2e,3e Nederland 40km - 105
Hazerswoudse Boys Mannen JO19 2e,3e Nederland - - 43
Bennekom, vv Mannen JO19 4e Gelderland - Thuis 38
Verburch, rksv Mannen JO19 3e Zuid-Holland - Thuis 55
Honselersdijk, sv Mannen JO19 1e Nederland - Thuis 54
IJFC Mannen JO17 HK,1e,2e Nederland 20km Thuis 55
Olympia, gc en fc Mannen JO17 2e,3e,4e Zuid-Holland - Thuis 44
Nicolaas Boys, vv Mannen JO16 3e Zuid-Holland - Thuis 44
Feyenoord, SC Mannen JO15 HK,1e Nederland 30km Uit 95
Amsterdam, fc Mannen JO15 TK,D1,D2,D3,D4 Utrecht - - 41
Amsterdam, fc Mannen JO15 TK,HK,D1,D2,D3,D4 Noord-Holland - - 43
SCO Mannen JO14 3e,4e Noord-Brabant 20km Uit 94
Houten, sv Mannen JO14 1e Utrecht - - 61
Elinkwijk, usv Mannen JO14 3e,4e Utrecht - Uit 52
Oegstgeest, vv Mannen JO14 TK,HK,1e Nederland - - 60
SEV, vv Mannen JO14 HK,1e Zuid-Holland - Thuis 65
Alphense Boys, vv Mannen JO14 D2,D3,D4 Zuid-Holland - Thuis 21
Spirit, vv Mannen JO13 2e Nederland - Thuis 40
VCS Mannen JO13 HK,1e Zuid-Holland - - 51
Baronie, vv Mannen JO13 D2,D3 Noord-Brabant - Thuis 25
Hazerswoudse Boys Mannen JO11 3e,4e Nederland - Thuis 25
Hazerswoudse Boys Mannen JO10 3e,4e Nederland - Thuis 25
DSO, sv Mannen JO10 HK Zuid-Holland 15km - 141
Hazerswoudse Boys Mannen JO9 Nederland - Thuis 26

Zondag 20 Oktober 2019
Alphense Boys, vv Mannen SenStd HK,1e,D3 Zuid-Holland - Thuis 91

Maandag 21 Oktober 2019
Besiktas, svb Mannen SenStd HK,1e Zuid-Holland - - 66
Rotterdam United Mannen SenStd HK,1e Zuid-Holland - - 38
Jodan Boys, cvv De Mannen JO19 HK,1e Zuid-Holland 20km Uit 34

Dinsdag 22 Oktober 2019
Alphense Boys, vv Mannen SenStd HK,1e,D3 Zuid-Holland - Thuis 87
Victoria Boys, vv Mannen SenStd 1e,2e,3e,4e Nederland - Uit 54
Voorwaarts, vv Mannen SenStd 4e Utrecht - Uit 29
PGS-VOGEL Mannen SenRes 3e,4e,5e Nederland - Thuis 36
Lisse, fc Mannen JO19 D1,D2,D3,D4 Nederland 40km Uit 91
TOGB, vv Mannen JO13 HK,D2,D3 Zuid-Holland 25km Uit 29

Woensdag 23 Oktober 2019
Weesp, fc Mannen SenStd 1e,2e Noord-Holland - Thuis 17
IJFC Mannen JO17 HK,1e,2e Nederland - Thuis 78
Besiktas, svb Mannen JO17 HK,1e Zuid-Holland - - 68
Unitas, gvv Mannen JO17 TK,HK,1e Zuid-Holland - Thuis 85

Donderdag 24 Oktober 2019
Victoria Boys, vv Mannen SenStd 1e,2e,3e,4e Nederland - Uit 48

Zaterdag 26 Oktober 2019
Fortuna Wormerveer, sv Mannen SenStd 2e,3e,4e,D1,D2,D3 Noord-Holland 30km Uit 32
Lisse, fc Mannen JO19 4e Zuid-Holland 25km - 28
Houten, sv Mannen JO14 1e Utrecht - - 55
Sportlust '46, zsv Mannen JO12 1e,2e Zuid-Holland - Uit 44
XerxesDZB, vv Mannen JO11 2e,3e Zuid-Holland 15km - 41
Hazerswoudse Boys Mannen JO10 3e,4e Nederland - Thuis 24
Hazerswoudse Boys Mannen JO9 7e Nederland - Thuis 24
IJsselmonde FC Mannen JO9 HK,1e Zuid-Holland - - 12
Hazerswoudse Boys Mannen JO9 Nederland - Thuis 24

Maandag 28 Oktober 2019
Rotterdam United Mannen SenStd HK,1e Zuid-Holland - - 32
DCV, vv Mannen JO19 D2,D3,D4 Zuid-Holland - Thuis 36
HBOK, vv Mannen JO13 1e,2e Noord-Holland - - 48

Dinsdag 29 Oktober 2019
Elinkwijk, usv Mannen SenStd 2e,3e Utrecht - Thuis 29
Victoria Boys, vv Mannen SenStd 1e,2e,3e,4e Nederland - Uit 35
Voorwaarts, vv Mannen SenStd 4e Utrecht - Uit 23
Overbos, sv Vrouwen O23 3e,4e Noord-Holland - Thuis 44
Nieuwerkerk, vv Mannen O23 Zuid-Holland - Thuis 29
Alphense Boys, vv Mannen O23 D1,D2,D3 Zuid-Holland - Thuis 49
Zuidvogels, hsv De Mannen JO17 HK Nederland - Uit 21
Alphense Boys, vv Mannen JO15 D1,D2,D3 Zuid-Holland - Thuis 69
Excelsior, sc Vrouwen MO17 HK,1e Zuid-Holland - Uit 9

Woensdag 30 Oktober 2019
Overbos, sv Mannen O23 3e,4e,5e Noord-Holland - Thuis 59
Woubrugge, vv Mannen JO17 1e,2e,3e Nederland - Uit 32
Houten, sv Mannen JO14 1e Utrecht - - 56
Excelsior, sc Mannen JO13 2e,3e Zuid-Holland 25km Uit 107

Zaterdag 2 November 2019
Muiderberg, sc Mannen SenRes 4e Nederland - Uit 21
Smitshoek, vv Mannen JO14 D3,D4 Zuid-Holland - - 44
Deventer, sc Vrouwen MO15 1e,2e Nederland - - 53

Maandag 4 November 2019
Moerkapelle, vv Mannen O23 Zuid-Holland - Thuis 47

Dinsdag 5 November 2019
Victoria Boys, vv Mannen SenStd 1e,2e,3e,4e Nederland - Uit 24
Victoria 1893, HC & FC Mannen O23 2e,3e Utrecht - Thuis 38
Weesp, fc Mannen JO15 1e,2e Noord-Holland - - 57
Excelsior, sc Vrouwen MO17 HK,1e Zuid-Holland - Uit 7

Woensdag 6 November 2019
ONA '53, vv Mannen SenStd 4e Gelderland - Thuis 2

Donderdag 7 November 2019
Victoria Boys, vv Mannen SenStd 1e,2e,3e,4e Nederland - Uit 19

Zaterdag 9 November 2019
Alblas, vv De Mannen JO13 3e Zuid-Holland 30km - 61

Maandag 11 November 2019
ONA '53, vv Mannen O23 4e Nederland - Thuis 2

Dinsdag 12 November 2019
Victoria 1893, HC & FC Mannen SenStd 2e,3e Noord-Holland - - 35
Victoria Boys, vv Mannen SenStd 1e,2e,3e,4e Nederland - Uit 24
Elinkwijk, usv Mannen SenStd 2e,3e Utrecht - Thuis 29
Excelsior, sc Vrouwen MO17 HK,1e Zuid-Holland - Uit 8

Donderdag 14 November 2019
Victoria Boys, vv Mannen SenStd 1e,2e,3e,4e Nederland - Uit 32

Zaterdag 16 November 2019
NVC, vv Mannen SenStd 4e Nederland 20km - 23
PGS-VOGEL Mannen SenStd 3e,4e Nederland - Thuis 28
Terrasvogels, sv Mannen SenStd 4e,5e Noord-Holland - - 50
PVCV Mannen JO13 HK Utrecht - Uit 25

Dinsdag 19 November 2019
DVOV, vv Mannen SenStd 2e,3e,4e Nederland - Thuis 10
Victoria Boys, vv Mannen SenStd 1e,2e,3e,4e Nederland - Uit 19
Elinkwijk, usv Mannen SenStd 2e,3e Utrecht - Thuis 26
Excelsior, sc Vrouwen MO17 HK,1e Zuid-Holland - Uit 15


 
OPTIES