Inloggen
0
U bent niet ingelogd. Inloggen
Webshop TrainersMagazine

Tip: extra voordeel voor leden! Zorg ervoor dat je als lid ingelogd bent om te profiteren van lagere prijzen en aanbiedingen.

Shop nu als een VIP

Wil jij ook geld besparen op jouw trainingsmaterialen? Word dan nu VIP voor maar €9,95 per jaar en profiteer van 20, 30 en soms wel 50% extra korting op onze prijzen die al laag zijn.
Klik hier om VIP te worden
Let op: ieder lid van TrainersMagazine (product maakt niet uit) is automatisch VIP, zorg er wel voor dat je ingelogd bent, om van de korting te profiteren.
Klik hier om VIP te worden

Categorieën E-Learning

Webinar 28 april 20:00 - Webinar Weijs,Poldervaart, Veenstra, Den Uil
Momenteel niet verkrijgbaar

--
De inschrijving is gesloten.
--


Schrijf je gratis in voor het webinar met Willem Weijs, Adrie Poldervaart, Rogier Veenstra en Ruben den Uil

Datum:
Dinsdag 28 april om 20:00

Onderwerpen
- Het verschil tussen speelplan en speelwijze ontwikkeling
- Indeling teamfuncties / spelprincipes in voorbereiding

Panelleden (onder voorbehoud):
- Ruben den Uil (Sparta Onder17)
- Rogier Veenstra (trainer ASWH 2e divisie)
- Adrie Poldervaart (assistent-trainer FC Groningen)
- Willem Weijs (eerder dit seizoen interim-trainer NAC Breda)

KNVB-licentiepunten
De beoordelingscommissie van de KNVB heeft besloten 1 licentiepunt toe te kennen aan dit webinar.

Om voor dit punt in aanmerking te komen, dien je de volgende stappen te volgen:
1. Zorg je voor dat je je via deze pagina inschrijft voor het webinar
2. Als je het webinar opstart, wordt er om je naam en emailadres gevraagd. Gebruik hiervoor jouw volledige naam en het emailadres dat je bij de aanmelding hebt gebruikt.
3. Zorg ervoor dat je het hele webinar live, van begin tot eind, bijwoont. Voor het achteraf kijken kunnen geen studiepunten worden gegeven.
4. Vul na afloop de getoonde enquête in, zodat we er zeker van zijn dat jij tot het einde bent gebleven.
5. Stuur binnen 48 uur na afloop een mail naar paulvanveen@trainerssite.nl met daarin je volledige naam met het verzoek om een certificaat van studiepunten.
6. Binnen 2 weken ontvang je dan jouw certificaat via de mail. Deze wordt eenmaal verstrekt.

Let op 1: Er geldt een maximum van 400 deelnemers, de volgorde van inschrijving telt

Let op 2: Let op dat je ingelogd besteld om je gratis in te kunnen schrijven.

--
Na inschrijving vind je op de dag van het webinar om 12:00 op de hoofdpagina van www.trainerssite.nl een link naar het webinar. Om 15:00 nog geen inloggegevens ontvangen? Stuur dan een Whatsapp naar: 06 - 83 956 939
€29.00
Dit product is momenteel niet beschikbaar