Inloggen
0
U bent niet ingelogd. Inloggen
Webshop TrainersMagazine

Tip: extra voordeel voor leden! Zorg ervoor dat je als lid ingelogd bent om te profiteren van lagere prijzen en aanbiedingen.

Shop nu als een VIP

Wil jij ook geld besparen op jouw trainingsmaterialen? Word dan nu VIP voor maar €9,95 per jaar en profiteer van 20, 30 en soms wel 50% extra korting op onze prijzen die al laag zijn.
Klik hier om VIP te worden
Let op: ieder lid van TrainersMagazine (product maakt niet uit) is automatisch VIP, zorg er wel voor dat je ingelogd bent, om van de korting te profiteren.
Klik hier om VIP te worden

Categorieën E-Learning

Inspiratiesessies Willem Weijs (3): Koen Stam
Momenteel niet verkrijgbaar

TrainersMagazine heeft in samenwerking met Willem Weijs een online inspiratieserie ontwikkeld waarin er verschillende actuele, en nog te vaak onbesproken, onderwerpen worden behandeld. Iedere sessie duurt ongeveer een uur en voor ieder te behandelen onderwerp zal er, naast Willem, een externe expert aan het woord komen om kennis en ervaringen te delen. Deze inspiratiesessie is geschikt voor (jeugd)trainers en coaches die naast hun eigen trainingen, wedstrijden en cursussen bij de KNVB op zoek zijn naar verdieping en nieuwe inzichten over actuele en innovatieve ontwikkelingen in het voetbal.

Deel 3 met Koen Stam: ‘Individuele ontwikkeling binnen de teamsport voetbal’
Tijdens deze sessie zal Koen Stam zijn visie op dit onderwerp geven. Koen is jarenlang werkzaam geweest binnen de jeugdopleiding en het Jong team van AZ Alkmaar en werkt op dit moment voor Feyenoord. Ook heeft hij de opleiding UEFA Pro afgerond.

Dit webinar maakt deel uit van een zesdelige serie met Willem Weijs. Je kunt je voor ieder deel afzonderlijk inschrijven.

Forum
Als deelnemer aan deze serie met Willem Weijs, krijg je automatisch toegang tot ons forum waar je vragen kunt stellen aan Willem en zijn gasten, maar ook ervaringen kunt delen.

Datum:
Vrijdag 15 januari om 19:00

Studiepunt
De KNVB heeft ervoor gekozen geen studiepunt aan dit webinar toe te kennen

Overzicht inspiratiesessies
Vrijdag 20 november 19:00 met Sjors Ultee
Vrijdag 11 december 19:00 met Melvin Boel
Vrijdag 15 januari 19:00 met Koen Stam
Vrijdag 29 januari 19:00 met Bram van de Vinne
Vrijdag 12 februari 19:00 met Marink Reedijk
Vrijdag 26 februari 19:00 met Rick Cost

Let op: Let op dat je ingelogd besteld om je gratis in te kunnen schrijven.

--
Na inschrijving vind je op de dag van het seminar na 12:00 op de hoofdpagina van www.trainerssite.nl de link voor het webcollege. Om 15:00 nog geen inloggegevens ontvangen? Stuur dan een Whatsapp naar: 06 - 83 956 939
--
€19.00
Dit product is momenteel niet beschikbaar